چرا بهتر است تعمیرات تصفیه آب در اهواز را به اهوازسرویس بسپاریم؟

استفاده از قطعات اصلی و فابریک در مرکز تعمیرات تصفیه آب در اهواز

90 روز گارانتی خدمات ارائه شده

تعیین زمان تعمیرات از طرف مشتری

تکنسین های آشنا به فناوری های روز دنیا

قیمت‌ منصفانه و حتی کمتر از نرخ مصوب اتحادیه

کلیه تکنسین ها علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها در منزل و یا شرکت خود مشخص می کنید، حتما قبل از مراجعه با مرکز تعمیرات تصفیه آب در اهواز تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

بله، میتوانید به طور آزاد تهیه فرمایید اما در صورت سالم و یا ناسالم بودن قطعات مسئولیت آن کاملا به عهده مشتری می باشد.

خیر، در صورتی که مشکل از سمت عملکرد و یا قطعه مصرفی مرکز تعمیرات تصفیه آب در اهواز باشد و مدت گارانتی آن که 90 روز است؛ نگذشته باشد هیچ هزینه ای به مشتری تعلق نخواهد گرفت و کاملا به عهده شرکت می باشد.

پس از اتمام کار و در صورت نبودن مشکل میتوانید هزینه مربوطه را به تکنسین و یا حساب مرکز واریز نمایید. بدیهی است در صورت نیاز به قطعات جدید و گران قیمت برای رفع مشکل دستگاه، مقداری از هزینه آن به صورت پیش پرداخت دریافت می شود.

بله. در این مرکز انواع قطعات اورجینال و اصلی تمامی برندهای لوازم خانگی بصورت تخصصی موجود می باشد.

مشکلات معمول جهت تعمیرات تصفیه آب در اهواز

1- صدای دستگاه تصفیه آب و لرزیدن آن.
2- افت فشار آب
3- آب مزه یا بوی بدی می دهد
4- خاموش و روشن شدن یا قطع و وصل سریع 
5-  دستگاه دیر خاموش می شود 
6- خراب بودن چهار راهی

تعمیر دستگاه تصفیه آب در اهواز

آلودگی آب و هوای محیط زندگی، می تواند باعث به وجود آمدن مشکلات زیادی برای سلامتی افراد شود. به همین دلیل، در سالهای اخیر استفاده از دستگاه تصفیه آب و دستگاه تمیزکننده هوا در بسیاری از مناطق به خصوص در شهرهای بزرگ و آلوده مانند اهواز، رونق بسیاری پیدا کرده است. ممکن است شما نیز از مصرف کنندگان این دستگاهها باشید یا به دنبال نصب و سرویس آن ها باشید. در هر صورت برای تعمیر دستگاه تصفیه آب در اهواز می‌توانید از تکنسین های باتجربه اهواز سرویس استفاده کنید تا این کار برای شما در اسرع وقت و با کیفیت بالا انجام شود. برای تعمیر دستگاه تصفیه آب در اهواز، با شماره‌های ۰۶۱۳۳۲۱۳۱۶۷ یا ۰۶۱۳۴۴۷۰۳۴۴ تماس بگیرید.

 

مزایای استفاده از دستگاه تصفیه آب

مصرف میزان مشخصی آب تازه و سالم در هر روز، باعث تقویت و سلامت سیستم ذهنی و بدنی انسان می‌شود. در این میان آب لوله کشی و آب بطری معمولا هر کدام دارای مقدار اضافه ای کلر، مواد معدنی یا آلودگی هستند. این موارد توسط دستگاه تصفیه آب کاملا تنظیم شده و بهترین و سالم ترین آبی که مورد نیاز بدن انسان است، به او تحویل داده می‌شود. این دستگاهها نیاز به رسیدگی و سرویس یا تعمیر دارند. برای انجام این موارد، مرکز تعمیرات تخصصی اهواز سرویس با شماره های بالای صفحه پاسخگوی نیازهای شماست.

 

آخرین تکنولوژی های دستگاههای تصفیه آب

شرکت های مختلف تولید کننده دستگاه تصفیه آب تلاش می‌کنند تا بهترین کیفیت ممکن را به کاربران ارائه دهند. در همین راستا، بسیاری از تکنولوژی های تصفیه آب دائما به روز می‌شود و به کاربران عرضه می‌شود. پیشرفته ترین تکنولوژی روز دستگاه های تصفیه آب، استفاده از فیلترهای خطی شارژ پذیر chargeable  است. استفاده از این نوع فیلتر ها باعث شده که کیفیت آب خروجی این دستگاهها از هر دستگاه دیگری بیشتر باشد. استفاده از هوزینگ های خطی قابل شارژ، ضمن رعایت موارد اقتصادی باعث افزایش سرعت و راحت شدن تعویض فیلترها می شود. با توجه به قابلیت شارژ فیلترها، این امکان برای اولین بار در دستگاه های تصفیه آب وجود دارد تا کیفیت مواد مصرفی داخل فیلتر قابل مشاهده و ارزیابی باشد. با این تولید دست فروشندگان فیلترهای فیک که بدون رویت داخل آن اقدام به فروش می کنند، کوتاه می شود. بدنه فایبرگلاس مقاوم در برابر ضربه و زنگ زدگی یکی دیگر از مزیت های محصولات جدیدتر است. طراحی کم جا و بهینه دستگاه برای جایگیری و نصب در فضاهای کوچک مناسب است. استفاده از مخزن آنتی باکتریال، بوستر پمپ قوی (مگا بوستر)، فیلتر ممبران و تصفیه کامل وجه مشترک تمامی مدل های کمپانی های به روز تولید کننده دستگاه تصفیه آب است. فیلترهای پلی پروپیلن، کربن اکتیو و کربن بلاک، در بخش پیش تصفیه، فیلترهای ممبران و پست کربن در بخش تصفیه و فیلتر سوپرمینرال (جهت تنظیم املاح معدنی) را در بخش فرآوری در قلب خود جای داده می دهند. در برخی مدل ها فیلترهای UV و آلکالاین نیز برای تصفیه بهتر آب وجود دارد تا آب به کمک 8 فیلتر تصفیه شود. برای تعمیر دستگاه تصفیه آب در اهواز با شماره های بالای صفحه تماس بگیرید.

چه زمانی فیلترهای دستگاه را تعویض نماییم؟

برخلاف تصور عموم، این فیلترها زمان تعویض مشخصی ندارند و این زمان به موارد مختلفی مانند: میزان مصرف، میزان کثیفی آب ورودی، زمان نصب فیلتر و کیفیت فیلتری که روی دستگاه نصب شده است، مرتبط است. در ادامه به معرفی فیلترها و زمان مناسب برای تعویض آن ها خواهیم پرداخت:

فیلتر مرحله اول :PP که زمان تعویض آن از 1 ماه تا 6 ماه در مکانهای مختلف کشور متغییر است . از روی رنگ آن زمان تعویض آن مشخص است و وقتی کاملا قهوه ای شد ، باید هر چه زودتر تعویض شود .

فیلتر مرحله دوم UDF  :زمان تعویض آن در استفاده خانگی 6 ماه است .

فیلتر مرحله سوم CTO  :که زمان تعویض آن در استفاده خانگی 6 ماه است .

فیلتر مرحله چهارم (ممبران یا RO ): این فیلتر از نظر زمانی عمر مفید ندارد و زمانی باید تعویض شوند که خراب شده باشد اما معمولا عمر مفید این فیلترها، می تواند از 1.5 سال تا 4 سال باشد که سرویس کار قادر به تشخیص زمان تعویض است.

فیلتر مرحله پنجم (پست کربن ): که زمان تعویض آن حدود 1 سال است.

فیلتر مرحله ششم ( مینرال ): که برای تنظیم مواد معدنی داخل آب است و زمان تعویض آن 1 الی یک سال و نیم سال است.

فیلتر قلیایی یا آلکالاین AlKALINE: که زمان تعویض آن حدودا یک سال است.

فیلتر فرابنفش ( UV ) که زمان تعویض آن زمانی است که لامپ UV  آن بسوزد . این فیلتر معمولا بین 1 سال تا 3 سال عمر مفید دارد.

این موارد به صورت متوسط محاسبه شده است. کثیفی آب شهر اهواز بالاتر از حد متوسط است و بهتر است پیش از تاریخ های فوق برای تعمیر دستگاه تصفیه آب در اهواز، با شماره‌های ۰۶۱۳۳۲۱۳۱۶۷ یا ۰۶۱۳۴۴۷۰۳۴۴ تماس بگیرید.

ایرادات رایج برای تعمیر دستگاه تصفیه آب در اهواز

شاید برای شما هم سوال باشد، چه زمانی متوجه می شویم، دستگاه ما نیاز به تعمیر دارد؟ در ادامه تعدادی از این موارد را با هم می خوانیم.

دستگاه تصفیه آب بو یا طعم پلاستیک می‌دهد

اولین مورد رایجی که سبب تماس با مرکز اهواز سرویس برای تعمیر دستگاه تصفیه آب در اهواز می شود، بو یا طعم نامطلوب آب است . این طعم و بوها ، ممکن است حالت های مختلفی داشته باشند . یکی از مشکلات که ممکن است ایجاد شود ، طعم و بوی پلاستیک است که البته ممکن است شدت زیاد یا کمی داشته باشد .این بو می تواند به دلایل مختلفی به وجود بیاید.

اگر بعد از نصب دستگاه تصفیه آب، در روزهای اول این بو را حس کردید، جای نگرانی نیست و اجازه دهید چند روز دیگر زمان بگذرد. بخاطر نو بودن فیلترها ، شلنگ ها، محفظه ها، مخزن و … که همگی از جنس پلاستیک هستند، ممکن است در روزهای اول این نوع بو را حس کنید.

اگر پس از نصب فیلترهای جدید، حس کردید که آب بو و طعمی مثل پلاستیک گرفته، احتمالا این مشکل از نصب فیلترهای جدید است . معمولا فیلتر شماره دوم یا سوم ، این بو را ایجاد میکنند . دلیل ایجاد این بو ، استفاده از پلاستیک نا مرغوب در تهیه فیلتر ، استفاده از رنگ غیر استاندارد برای پوشش فیلترها و همچنین غیر استاندارد بودن واشر فیلترهاست .بهتر است فیلترهای جدید را باز کنید و از فیلترهای با کیفیت استفاده کنید.

در نهایت، ممکن است بوی شبیه پلاستیک، خود به خود ایجاد شود و شما در چند ماه گذشته، تغییری را روی دستگاه تصفیه آب و فیلترهایش ایجاد نکرده باشید . این حالت البته کمتر ایجاد می‌شود و زیاد رایج نیست. در این حالت، معمولا منشاء بو، از فیلترهای دستگاه و بخصوص فیلترهای پایینی است که بعد از چند ماه خود را نشان داده است .  برای تعویض فیلترها و تعمیر دستگاه تصفیه آب در اهواز با شماره های بالای صفحه تماس بگیرید.

ایحاد رسوب در ته کتری و ظروف پس از استفاده از آب تصفیه شده

آب تصفیه شده توسط دستگاه باید مناسب ترین میزان مواد معدنی را داشته باشد. اگر این مواد به اندازه ای باشند که پس از جوشاندن رسوب کنند، پس از حد طبیعی فراتر رفته اند و شما نیاز به سرویس و تعمیر دستگاه تصفیه آب در اهواز دارید. این کار در اهواز سرویس توسط تکنسین های مجاز و مجرب و با استفاده از فیلترهای اصل دستگاه شما انجام خواهد شد.

آب فاضلاب دستگاه بیش از حد مجاز آن است

محدود کننده فاضلاب ، وظیفه کنترل میزان آب خروجی از دستگاه به فاضلاب را دارد. میزان آب خروجی به فاضلاب در حالی که شیر مخزن بسته باشد و شیر روی سینک باز باشد و دستگاه در حال کار باشد نباید از میزان 100 PSI باشد. برای تعمیر و سرویس دستگاه تصفیه آب در اهواز، با اهواز سرویس با شماره های بالای صفحه تماس بگیرید.

 تعمیر دستگاه تصفیه آب در اهواز

تعمیر دستگاه تصفیه آب، باید با استفاده از قطعات یدک و فیلترهای اصلی دستگاه شما انجام شود. برای انجام تضمین شده این کار توسط نیزوهای خبر و با تجربه اهواز سرویس، کافیست با شماره های ۰۶۱۳۳۲۱۳۱۶۷ یا ۰۶۱۳۴۴۷۰۳۴۴ تماس بگیرید.

تعمیرات تصفیه آب در اهواز | مشکلات دیگه ای هم وجود دارد که ممکن است باعث بوجود آمدن خرابی هایی برای تصفیه آب شما شود. اگر دستگاه شما مشکلی دارد که در لیست فرضی بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت تصفیه آب شما به درستی کار نمی کند می توانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک تکنسین جهت عیب یابی تصفیه آب شما اعزام شود.

هیچ نظری وجود ندارد

  • سلام، مهمان

Rate this page
تمامی حقوق این سایت نزد شرکت اهواز سرویس محفوظ است
Call Now Buttonتماس با ما