5 نکته طلایی برای خرید مایکروفر 


مایکروفر یا همان مایکروویو به دلیل سرعت بخشیدن به فرآیند پخت و پز و همچنین گرم کردن غذاها، چند سالی است که جایگاه ویژه ای در میان وسایل وسایل برقی آشپزخانه پیدا کرده است. علاوه بر این  ویژگی جاگیر نبودن و سایز کوچک این دستگاه پرکاربرد باعث جذب بیشتر افراد شده است. همانطور که می‌دانید مایکروفر با استفاده از امواجی با فرکانس بالا و طول موجه موج کوتاه زمان پخت یا گرم کردن غذا را بسیار سرعت می‌بخشد. امروزه مایکروفرها در سایزها، شکل‌ها و قدرت‌های مختلف ساخته شده و به بازار عرضه می‌شوند. در این مقاله از اهواز سرویس 5 نکته طلایی برای خرید مایکروفر را جهت انتخاب صحیح مایکروفر به شما همشهریان عزیز یادآوری میکنیم تا بتوانید متناسب با نیازمندی و استفاده‌تان از این دستگاه، یک انتخاب درست داشته باشید. با ما همراه باشید ضمنا در صورت بروز هر گونه مشکل در مایکروفر و نیاز به تعمیر دستگاه میتوانید با کارشناسان اهواز سرویس به شماره 06134470344 جهت راهنمایی تماس حاصل فرمایید.

1.انتخاب نوع مناسب مایکروفر

انواع مدل‌های مایکروفر عبارتند از: مایکروفر کابینتی، سولاردوم، مایکروفر رومیزی، مایکروفر بالا اجاقی، مایکروفر کشویی، . مایکروفر رومیزی طرفدرارن بیشتری نسبت به سایر مدل ها دارد ولی از نظز هزینه به صرفه‌ترین مدل  مایکروفر، مدل کابینتی است و البته نسبت به مدل‌های دیگر فضای بیشتری اشغال میکند. مایکروفر بالااجاقی همانطور که اسمش پیداست بالای اجاق  گاز نصب میشود. این مایکروفرها تا حدودی کار هود را هم انجام میدهند و این کار را با کمک فن‌های تعبیه شده در سیستم خود انجام میدهد. این فن ها زمانی که گرما و بخار حس می‌کنند بصورت اتومات فعال میشوند و بوی غذا را جذب میکنند.  مایکروفرهای کشویی در کنار مزایایی که دارند از جمله اینکه فضای کمی اشغال میکنند، نصب آنها تا حدودی سخت تر از سایر مدل ها است و همچنین جابجایی آنها تا حدودی مشکل است.

2.اندازه و سایز مایکروفر

هنگام خرید مایکروفر علاوه بر ابعاد بیرونی دستگاه به ظرفیت آن نیز توجه فرمایید. کوچکترین سایز مایکروفر به این شکل است که 25 سانتی متر ارتفاع، 46 سانتی متر عرض و 36 سانتی متر عمق دارد و مدل های بزرگتر به ترتیب ابعاد 36-61-54 سانتی دارند.

5 نکته طلایی برای خرید مایکروفر


3. ولتاژ یا توان مایکروفر

زمان پخت و گرم کردن غذا رابطه مستقیمی با ولتاژ مایکروفر دارد. قدرت مایکروفر عددی بین 600 تا 2200 وات است که طبیعتا هر چه این عدد بالاتر باشد قدرت دستگاه و قیمت آن بیشتر میشود.

4. قابلیت کانوکشن

اگر از جمله افرادی هستید که کیک، پیتزا و خوارکی هایی از این قبیل تهیه میکنید، به این ویژگی مایکروفر هم دقت کنید. قابلیت کانوکشن علاوه بر این برای گرم کردن غذا و همچنین یخ زدایی نیز کارآمد است.

5. قابلیت سولاردوم

مایکروفرهای جدید از یک فناوری تازه به نام سولاردوم استفاده میکنند. شرکت ال جی پیشگام تعبیه این فناوری در مایکروف بود. سولاردوم اموج مایکروویو و امواج نوری را در کنار هم به کار میگیرد و همین امر باعث میشود که غذاها آبدار باشند و خشک نشوند و البته به حفظ ویتامین های غذاها هم کمک میکند.

5 نکته طلایی برای خرید مایکروفر خرید


درصورت نیاز به انجام تعمیر مایکروفر در اهواز  می‌توانید با شماره 06134470344 جهت ثبت درخواست تعمیرات تماس حاصل فرمایید تا در اولین فرصت یک متخصص تعمیرات مایکروفر و سولاردوم مختص برند دستگاه شما برای شما اعزام شود.

هیچ نظری وجود ندارد

  • سلام، مهمان