4 روش برای نگهداری بهتر جاروبرقی

چگونه عمر جاروبرقی را زیاد کنیم؟

امروزه با گرانی بیش از حد لوازم خانگی باید برای صرفه جویی در هزینه ها تا حد ممکن با این دستگا های گران قیمت به درستی و با احتیاط برخورد کرد در این مقاله از شرکت اهوازسرویس به برسی 4 روش برای نگهداری بهتر جاروبرقی می پردازیم تا نحوه نگهداری جاروبرقی را آموزش دهیم تا از خرید جاروبرقی جدید و همینطور تعمیرات دستگاه جلوگیری کنید و طول عمر دستگاه را افزایش دهید.

  • دفترچه راهنما

  • هنگامی که دستگاه را خریداری می کنید یک دفترچه ای در جعبه ی آن وجود دارد که باید برای استفاده درست از دستگاهتان باید آن را کاملا مطالعه کنید و تمام نکاتی را که در آن نوشته شده است برای طول عمر طولانی تر دستگاهتان رعایت کنید. 
  • محفظه آشغال

تخلیه کردن محفظه ی آشغال جاروبرقی امر مهمی در کیفیت کار جاروبرقی است پس سعی کنید پس از هر چند دفعه استفاده از دستگاه آن را تخلیه کنید.این یک مسئله ضروری برای نگهداری جاروبرقی به شیوه صحیح است.

  • برس جاروبرقی را چک کنید

برس جاروبرقی خود را باید مرتبا بررسی کنید آشغال بیش از حد و گرد و غبار و انواع چیز های مختلف می تواند به راحتی هر چه تمام تر در نازل جاروبرقی گیر کند و تاثیر زیادی در کیفیت کار کردن جاروبرقی بگذارد .به طور معمول شما باید پس از هر 3 بار استفاده برس را مورد بررسی قرار دهید و گرد و غبار و کثیفی های آن را پاک کنید در برخی از جاروبرقی ها جهت تمیز کردن غلتک را به راحتی جدا می کنند. یک فلپ آزاد کننده باعث می شود تا عمل تمیز کردن برس آسان تر شود.

  • خراب بودن برد اصلی

هیچ چیز به اندازه فیلتر مسدود شده نمی تواند بر عملکرد جاروبرقی تأثیر بگذارد . مرتباً آنها را بررسی و تمیز کنید و اگر متوجه شدید بیش از حد فرسوده شده اند آن را با فیلتر جدید جایگزین کنید. داشتن فیلترهای تمیز بر ظرفیت مکش محصول تأثیر مثبت می گذارد .


درصورت نیاز به انجام تعمیر جاروبرقی در اهواز می‌توانید با شماره 06134470344 جهت ثبت درخواست تعمیرات تماس حاصل فرمایید تا در اولین فرصت یک متخصص تعمیرات جاروبرقی مختص برند دستگاهتان برای شما اعزام شود.

هیچ نظری وجود ندارد

  • سلام، مهمان